Про енергоефективні міста розкажуть на міжнародному форумі

26-27 травня у Маріуполі відбудеться Міжнародний форум для сталого розвитку міст GREEN CITY. До участі в заході запрошують представників влади, науковців та громадськість.

Під час форуму відбудуться презентації кращих практик та обмін вітчизняним і зарубіжним досвідом щодо планування міст, впровадження енергоефективних технологій та альтернативної енергетики, озеленення та благоустрій міст.програма_1 програма_2

Попередня реєстрація для участі у Форумі є обов’язковою. Для реєстрації необхідно заповнити форму заявки на сайті Форуму – www.greencity.org.ua.

Реєстрація для участі в заходах Форуму в якості доповідача триває до 1 квітня 2015 року. Реєстрація інших учасників – до 1 травня 2015 року.

Детальна інформація про Форум розміщена на інтернет-сторінці www.greencity.org.ua. Участь у заході безкоштовна. Учасникам відшкодовуються витрати на проїзд.

Довідково: Захід відбудеться за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Маріупольської міської ради. Організаторами Форуму є Всеукраїнська громадська організація «Жива планета» та Громадська спілка «Зелений центр «Метінвест».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети