Про електронні інструменти контролю влади розкажуть у Рівному

Тренінг для журналістів та громадських активістів «Електронні інструменти для контролю влади та здійснення розслідувань»

 Запрошуємо у середу, 15 березня, о 14:00 громадських активістів та журналістів Рівного взяти участь у тренінгу «Електронні інструменти для контролю влади».

Розробники порталу Є-data, творці Пошуково-аналітична система 007, Є-Розслідування презентують можливості офіційного порталу використання публічних коштів – spending.gov.ua та конкретні кейси практичного використання інформації з порталу, роз’яснять законодавче регулювання ресурсу та ознайомить зі зручним інструментом пошуку – порталом 007.org.ua.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/ 9LnDeiGR6h9DX0xs2

Час проведення:
о 14:00-15:30

Місце проведення: місто Рівне, вул Міцкевича. 32, конференц-зала готелю «Мир»

Нагадаємо, що на сьогодні портал e-dat.gov.ua –  це найбільша відкрита база даних з публічних фінансів в Україні, де зареєстровано 15 млн трансакцій Казначейства, 44 млн договорів, актів та звітів і 100 млн запитів по сервісу АРІ.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети