Про екстреміста та російських диверсантів шоубізнесу

VIkA6G9HBa0В новоутвореній Республіці виступить один з головних екстремістів майдану. Ні, це не політична сенсація, це лише анонс події, що матиме місце на щорічному мистецькому фестивалі Республіка в Кам’янці-Подільському 5-6-7 вересня.
Замість червоних доріжок- бруківка, замість пишних залів- натовпи людей прямо під відкритим небом, замість заїжджених мелодій- неокласичні композиції. Саме така незмінна атрибутика характеризує Piano екстреміста. Проїхавши всю Україну, отримавши стрімкий зліт популярності, цей революціонер продовжує виступати під відкритим небом.

-“Тема Фестивалів продовжується, враховуючи стан речей в Україні.
У вересні я виступаю на фестивалі Respublica(Республіка). Знову наголошую: Музика – це інструмент впливу, яким можна вбити, а можна вилікувати людину. Мистецтво – наша зброя!” саме так прокоментував свій виступ піаніст Богдан (так звуть музиканта). 

Хотілося б відзначити миротворчий настрій організаторів фестивалю, які в рамках програми культурного порозуміння, запросили до участі колективи зі Сходу країни та Росії. Що до останніх- вже не вперше за фестивальне літо російські гурти в останній момент проводять диверсію та відмовляються від участі в українських фестивалях, повертаючи гонорари і вигадуючи безглузді відмазки. Невже минулорічні фестивальні учасники гурту Louna залишились незадоволені теплим прийомом? Хтось би сказав, що це дитячий садок, інші ж назвуть це політикою виживання колективу. Але на то Республіка і зветься масштабним фестивалем, щоб організатори вміло боролись з форс-мажорними обставинами. Для прикладу, на фестивалі Захід ідея з заміщенням Люмен на український О.Торвальд виявилась досить вдалою. Цікаво, кого Кам’янець запропонує своїм слухачам на десерт …
Але ми знаємо одне- можна сміливо спрогнозувати, що черговий фестиваль Республіка 2014 буде просочений національним духом та ароматом ідеї єдності України, то ж рекомендуємо скуштувати).

Дмитро АндрощукВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети