Про екологічне будівництво розкажуть у Рівному

В обласному центрі відбудеться низка семінарів і круглих столів експерта з питань екологічного будівництва Андрія Бобровицького. Перший із них в рамках всеукраїнського проекту «Екодім 2015. Сучасні технології для комфортного майбутнього» запланований на 11— 12 березня.

До Рівного завітає експерт з питань екологічного будівництва Андрій Бобровицький. Відвідає місто він для того, щоб провести низку семінарів та круглих столів. Перший з них відбудеться вже 11-12 березня, каже зустрічі депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко, який нещодавно оголосив конкурс проектів екобудинків. Чим хоче активізувати людей, які прагнуть зробити Рівне кращим та чистішим. Тож, можливо оцінюватиме ці проекти і експерт з питань екологічного будівництва Андрій Бобровицький та місцеві фахівці.

11 березня у Національному університеті водного господарства та природокористування під час міжнародної науково-технічної конференції «Актуальні проблеми систем теплогазопостачання і вентиляції, водопостачання і водовідведення», Андрій Бобровицький проведе лекцію для студентів Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури. А 12 березня у приміщенні ЖКГ на Шевченка, 45 відбудеться шестигодинний семінар з екологічного будівництва, для людей, які хочуть мати власну еко-оселю, будівельників і тих, хто цікавиться практичною стороною екобудівництва. Тому всіх охочих долучитися до заходів детальні інформацію можуть отримати у координатора проекту. E-mail: desperado.andrey@gmail.com Реєстрація за телефонами: 0976618279, 0674999822Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети