Про децентралізацію простими словами за грою і чашкою чаю

Стартує двомісячна інформаційно-просвітницька кампанія з децентралізації, метою якої є ознайомити усіх бажаючих у потенційних Здовбицькій та Здолбунівській ОТГ з перевагами об’єднання і водночас із новим рівнем відповідальності за свої рішення. Для цього громадські активісти ЗЕОНу, бібліотечні працівники району, запланували ряд заходів, які можна бачити на афіші.

Починається кампанія вже завтра у с.Гільча-2 із гри “Світ громад”. На наступних заходах буде можливість почути і поспілкуватися із спеціалістами районної влади, представниками Асоціації міст України, побути на скайп -зв’язку із головами ОТГ, де життя вже вирує по-новому.

Телефонуйте, долучайтеся, допомагайте, адже це спільна справа будувати власний дім і правила в ньому!

Координатори проекту:

Микола Мокрик, mokryk18@gmail.com, https://www.facebook.com/free.of.team

Марія Орлова, mariia5555@ukr.net, https://www.facebook.com/mariia.orlova

Сьогодні отримали матеріали для облаштування інформаційного куточку в с.Гільча-2 (бібліотека), подібні вже діють у бібліотеках с.Здовбиця та м.Здолбунів.

Заходи відбуваються в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети