Про чистоту і бруд говорили на засіданні комісії ТБ НС у Здолбунові

У п’ятницю, 13 серпня відбулось засідання засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Владислава Сухляка, на якій було розглянуто результати обстеження робочої групи для проведення моніторингу стану контейнерних площадок, контейнерів та вивезення твердих побутових відходів в м.Здолбунів

Відповідно до моніторингу комісія вирішила:

  • ТзОВ “Комунальних підприємств” разом з інспекторами благоустрою активізувати роботу по заключенню договорів із споживачами на вивезення сміття.
  • Забезпечити кількість сміттєвих баків, яка передбачена Договором на надання послуг з вивезення відходів на території м.Здолбунів від 11.12.2019. Відповідно до договору, на територій міста Здолбунів має бути 283 сміттєвих контейнерів та 175 контейнерних майданчиків. Нагадаємо, що відповідно до моніторингу, було описано 134 контейнери та 62 майданчика.
  • Також, проводити дезінфекцію сміттєвих баків відповідно до пункту 14 наказу Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 №145.
  • Неухильно дотримуватись Графіку збирання твердих побутових відходів в населених пунктах Здолбунівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 27.01.2021 №11.
  • Звіт про виконану роботу надавати відділу з питань комунального господарства, благоустрою та екології міської ради щокварталу до 20 числа, що настає за звітним періодом.

Комунальному підприємству “Здолбунівське” подати пропозицію до прогнозних показників проєкту бюджету на 2022 рік щодо обладнання майданчиків для збору сміття.

Нагадаємо, якщо ви бачите не вивезене сміття, брудні контейнери з неприємним запахом – потрібно телефонувати приватній компанії, яка вас обслуговує, а саме ТзОВ «Комунальних підприємств» за телефоном 0632205652

Якщо ж у вас є негабарит (диван, гілля, будівельне сміття, тощо) – потрібно замовляти вивіз такого виду сміття окремо за вищевказаним телефоном. Викидати негабарит у контейнери ЗАБОРОНЕНО.

Відповідно до «Графіку збирання твердих побутових відходів по місту Здолбунів на 2021 рік», який погоджений ТзОВ «Комунальних підприємств» та Здолбунівською міською радою у січні 2021 року, ТПВ вивозиться щоденно – повідомляє Здолбунівська міська рада.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети