Президія Рівненської обласної ради зняла мораторій на перевірки підприємців

mychkaНа останній президії Здолбунівської районної ради було багато запитань з наповнення районного бюджету до начальника податкової Руслани Мички. На що вона резонно відповідала, що руки у податкової “зв’язані”, оскільки рішенням президії облради накладений мораторій на перевірки суб’єктів господарювання.

Відповідно, ні питання легалізації робочих місць, ні з’ясування реальних обсягів доходів неможливо здійснити. Руслана Степанівна зверталась до присутніх, серед яких була і депутат облради Ніна Путіліна, щоб врегулювати цю ситуацію.

І ось сьогодні на своєму засіданні президія Рівненської облради скасувала своє попереднє рішення про мораторій. Відтак президія облради прийняла рішення визнати такими, що втратили чинність рішення президії облради “Про затвердження мораторію на проведення перевірок суб’єктів підприємницької діяльності”.

У країна криза. Країні потрібні гроші….І людям теж.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети