Президент звільнив двох голів РДА на Рівненщині

karpenchuk

Василь Карпенчук

korilkevich

Данило Корилкевич

Загалом голови полетіли аж 24 -х голів РДА по всій Україні, серед них і Дубенської та Рівненської РДА. Відповідно стало вакантне місце Дубенської адміністрації, яку очолював Корилкевич Д.М та Рівненської адміністрації, яку очолював Карпенчук В.В

Нагадаємо, що Д.Корилкевич ще у серпні написав заяву на звільнення, проте задоволена вона була лише зараз. Син Михайло, працює заступником голови Здолбунівської РДА Віталія Шуля, якому самому на останній сесії Здолбунівської районної ради депутати оголосили про недовіру.

zvilnenna

Про це повідомляє офіційний сайт Президента УкраїниВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети