Президент За індексацію до кінця року

Президент України Петро Порошенко вважає, що необхідно провести індексацію зарплат і пенсій українців до кінця 2015 року.

“До кінця року ми повинні індексувати зарплату, індексувати пенсії, не допустити падіння рівня життя людей”, — сказав президент в інтерв’ю каналу “СТБ” в суботу ввечері.

Чому Кабмін  досі не розробив Постанову, згідно якої проводити індексацію у 2015 році гарант Конституції не повідомив. нагадаємо, що саме великий ріст інфляції і пов’язаної із цим виплати індексації “з’їдає” до 20% субвенцій на освіту і медицину. Проста арифметика підказує: щоб “вписатися” у Закони і нормативи які з однієї сторони гарантують виплату коштів на оплату праці, а з іншої забороняють мати штатні розписи на які не вистачає фінансування, то без додаткового виділення коштів з державного бюджету державним і комунальним підприємствам потрібно буде в кожному районі скорочувати працівників пропорційно до росту індексації.

І як розуміти слова “до кінця року”? Це один раз у грудні, чи за всі місяці в кінці року? Багато хто із бюджетних працівників з нетерпінням буде чекати реального змісту у задекларованих намірах Президента.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети