Президент у криваву суботу роздав нагороди рівнянам

Сьогодні Президент України підписав Указ: За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю присвоїти звання:

«Заслужений винахідник України»

МЕЛЬНИКУ Роману Івановичу – технічному директорові товариства «Високовольтний союз – Україна», м.Рівне

“Заслужений працівник культури”

ШТИХАЛЮКУ Павлу Івановичу – директорові комунального закладу «Муніципальний духовий оркестр «Дубно» Дубенської міської ради, Рівненська область

“Заслужений працівник сільського господарства України”

ТРОХИМЮКУ Олександру Адамовичу – трактористові-машиністу підприємства «Агро-Експрес-Сервіс», Рівненська область

“Заслужений працівник соціальної сфери України”

СІДЛЕЦЬКОМУ Олександру Станіславовичу – голові Рівненської обласної організації профспілки працівників лісового господарстваВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети