Презентували оновлену конференц залу в бібліотеці

Перша частина проекту з оновлення приміщення дитячо-юнацької бібліотеки та відкритого простору навколо неї завершено. Оновлену конференц -залу сьогодні урочисто але без пафосу відкрили. На відкритті були присутні керівники РДА, галузі культури, музиканти, школярі, бібліотекарі.

Сучасну бібліотеку, осучаснений відкритий простір ЗЕлений газОН побачили такими всі ті, хто і допомагав цьому процесу. В т.ч автори, волонтери проекту.

Як зазначив Микола Мокрик, керівник закладу і співавтор ідеї: Нам все вдалося тому, що ми вірили в ідею, а люди вірили в нас. Дякую районній владі за підтримку коштами, колегам за допомогу, друзям і волонтерам – за спільну результативну роботу.

Голова РДА Сергій Кондрачук відзначив, що від ідеї до реалізації цієї частини проекту минуло дуже небагато часу і він впевнений що і весняна частина облаштування власне зеленого газону теж пройде успішно. У свою чергу він висловив запевнення, що виконавча влада буде і надалі допомагати тим проектам де поєднано прагнення громади, задіяні громадські організації.

Директор Здолбунівської ЦПШБ Інна Миронюк підкреслила, що вона рада бачити ту бібліотеку, яка значно відрізняється від просто книгозбірні, а є сучасним, креативним місцем для молоді.

Виступи і подарунки звучали і передавалися і від інших присутніх на заході. Цікавим виявився фільм про створення ЗЕленого газОНу, підготовлений Олексієм Козачком, який нагадав присутнім про події всього піврічної давнини, але скільки насичених емоціями кадрів побачили здолбунівчани!

Презентація закінчилася чаюванням, після якого шість команд школярів зіграли у інтелектуальну гру, про яку ми розкажемо у нашому наступному сюжеті з місця подій.

Більше фото у групі ЗЕОНВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети