Презентуємо: Національний природний парк “Дермансько-Острозький”

derman_ostrog_park_1Де́рмансько-Остро́зький національний природний парк — природоохоронна територія, національний природний парк в Україні. Розташований на території Здолбунівського (частково) та Острозького районів Рівненської області.
Парк розташований у найвужчій, східній, частині Малого Полісся — Острозькій долині. Охоплює територію заплави річки Збитинка, що протікає між мальовничими пагорбами Мізоцького кряжу та Кременецькими горами. Парк розташований на перетині меж різних фізико-географічних областей. Тут вузька смуга поліських ландшафтів дна річкової долини оточена краєвидами, характерними для лісостепової зони в межах двох височин — Волинської та Подільської. Це, а також незначна кількість населених пунктів, зумовило багатство рослинного і тваринного світу парку. Тут зростає 47 видів рослин і трапляється 19 видів тварин, занесених до Червоної книги України.
Завдяки своєму розташуванню та розмаїттю ландшафтів, Дермансько-Острозький національний природний парк є справжньою окрасою південної частини Рівненської області.

ЗЕОН познайомився із двома науковими співробітниками цього парку на виставці у міському парку :) Здолбунова під час святкування Дня Незалежності. Вперше ми побачили бажання продемонструвати красу свого краю, підкріплену буклетами, стендами й розповіддю. Тому сьогоднішня публікація – це наш внесок (ЗС) у популяризацію парку, краю. Спочатку відеорозповідь (розміщена в ютубі автором Вадимом Демчиком).

Я знаю, що вже тричі у Здолбунові влаштовувались “велопокатушки по -здолбунівськи”, тому пропоную наступну покатушку любителям здорового способу життя влаштувати до цього природного парку, а в ньому безпосередньо здійснити пішу прогулянку по екологічній стежці і поділитись враженнями з рештою здолбунівчан і не лише їх, адже сайт наш читають багато де.derman_ostrog_park_2

Для кращого уявлення про цей туристичний маршрут подаємо його ключові точки.

derman_ostrog_park_4 derman_ostrog_park_3

Mykola_Orlov Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети