Презентація посібника з активізації громад

Мегакреативний, мегацікавий та мегакорисний захід під назвою Stand up Show «Активізуй, об’єднуй, впливай», який відбудеться 7 липня о 16.00 в приміщенні Платформа взаємодій «Простір» (Відкритий офіс – 162 ауд., головний корпус НУВГП), за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 11 та поєднає в собі:

  • виступи професійних стендап-гумористів;
  • презентацію посібника «Інструментарій для громадян»;
  • перегляд соціальних відеороликів;
  • «відкритий мікрофон» – можливість кожного висловити свої думки та попрактикувати себе в публічних виступах.

Для участі заповніть реєстраційну форму:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0d61GnROldXX4Nq3-ojWESaxFaNt7x8HDqgvW3b9muPOE_Q/viewform

Також на учасників заходу чекатимуть приємні несподіванки та розіграш подарунків.

Веселитимуть рівнян резиденти клубу StandUP West: Павло Дем’янчук (учасник «Комік на мільйон», ICTV), Вова Євчук (переможець «Розміши коміка», 1+1), Анна Фурсачік (входить до Топ 15 коміків України за результатами другого фестивалю «Ліги сміху»), Павло Велешко, Олесь Пінчук та Гріша Рицький.

Резиденти клубу StandUP West – учасники багатьох стендап фестивалів України. Зокрема, за результатами ІІІ незалежного міжнародного фестивалю стендап комедії в Києві «Independent 2017» резиденти StandUP West вибороли звання кращого в Україні.

І пам’ятайте, якщо ви усміхнетесь світові, то і він вам відповість посмішкою!

Контактна особа: Віталій Мороз, 098-214-44-52.

Примітка. Захід відбудеться за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Канади.

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети