Презентація проєкту Час вживати воду у Здолбунові

Вітання, запрошуємо представників установ і закладів, що приймають участь у проєкті на презентацію нашого проєкту Час Вживати Воду (ЗОШ 1,3,4, ЦНАП, міська рада, ЦПМСД, ПШБ) та ЗМІ.

🗓КОЛИ?
10 червня

🕰О КОТРІЙ?
12:00

📍ДЕ?
Молодіжний простір Home’ЯК (вул. Княгині Ольги 34)

На презентації Ви зможете ознайомитися із результатами опитувальника щодо вживання води у громаді, дізнаєтеся про наступні плани, марафони проєкту. Також відбудеться вручення корисного і цікавого для учасників проєкту.

На жаль, воєнний час не дозволяє нам проводити більш масові заходи, тому просимо всіх поставитися із розумінням до обмежень в цей час. Всім буде доступна інформація та фотозвіт з презентації як на сторінцах інформаційного партнера – ЗС так і на телеграм каналі проєкту.

Захід відбудеться в рамках проєкту Час вживати воду, який реалізує ГО ЗЕОН у співпраці із Здолбунівською міською радою за підтримки українсько-швейцарського проєкту Діємо для Здоров’я.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети