Прес-релізи податкової не читає сама податкова

Таке складається враження, коли бачиш їх зміст, чиновницький стиль та ще й приписку постскріптум, яка напевне призначена була відповідальним керівникам податкової, що здійснюють розміщення матеріалів в ЗМІ та Інтернеті.

Та видно обласні прес-релізи про запобігання хабарям не читають навіть самі працівники  податкової, які просто пересилають для розміщення їх. Головне ж як пишеться у цьому ж прес-релізі щоб відзвітувати де і коли був він розміщений, а не хто і як з тим хабарництвом посеред самих себе боротися буде.

Ось він розмішений на сайті Здолбунівської міської ради.пустоголові адміни і прес релізи

Корецькі фіскали чи адміни сайту більш уважні.

http://www.rv.gov.ua/sitenew/koretsk/en/publication/content/39830.htm

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети