Представники ЗЕОНу в Громадській раді при Рівненській ОДА

У понеділок на установчих зборах було обрано склад Громадської ради при Рівненській облдержадміністрації на 2013-2014 роки. До неї увійшли 76 представників інститутів громадянського суспільства області, які будуть представляти інтереси громадськості в різноманітних заходах Ради. До цього числа потрапив і редактор вісника «Здолбунів CITY» Олександр Поліщук. Попри те, що нині визначено чисельний склад обласної Громадської ради, цей орган ще не має ні голови і його заступників, ні очільників структурних підрозділів. Їх обиратимуть на наступному засіданні ради, яке відбудеться або наприкінці лютого, або на початку березня.

Нагадаємо, Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Із повним переліком членів обласної Громадської ради можна ознайомитися за посиланням.*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети