Представники проекту “Діємо для здоров’я” завітали до Здолбунова

До Здолбунова завітали представники україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я»: Наталія Фесовець регіональна координаторка проєкту та Левко Довган, експерт з розвитку громад ЗУРЦ м.Львів, щоб, нарешті офлайн, познайомитись із ініціативною групою Здолбунівської громади в особі представників Здолбунівської міської ради, Здолбунівського ЦПМСД, громадськості, Здолбунівських ЗОШ №3 та №4 та Глинського НВК.
Здолбунівський міський голова Владислав Сухляк привітав гостей та коротко розповів про нашу громаду.
Представники проекту ознайомились з проблематикою нашої громади та наголосили на важливості виявлення факторів ризику неінфекційних захворювань, та разом з експертами і ініціативною групою провели дослідження. Перш за все, ініціативна група з допомогою пані Наталії та пана Левка визначали особливості нашої громади, а надалі триватиме опитування мешканців громади, яке буде покликане допомогти розробити ефективні програми для профілактики неінфекційних захворювань.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети