Представник Китаю відвідав Здолбунівську громаду

Коментує міський голова Владислав Сухляк:

Здолбунівська громада відкрита до міжнародного співробітництва! Сьогодні до нас завітали гість з Китаю Кай Чень та представники Українсько-китайської торгівельної палати. Обговорили можливі шляхи співпраці, ознайомив Кай Ченя із потенційними інвестиційними об’єктами для китайського ринку у Здолбунівській громаді. Напевно, найбільше наш гість здивувався, коли у міській раді його зустріли привітанням рідною китайською, тому підняли тему створення гуртка з вивчення китайської мови. Тож, рухаємось вперед!

Коментує начальник відділу проектної діяльності, розвитку та міжнародного сіпвробітництва ЗМР Марія Орлова: 

Чи можливо побудувати тісні міжнародні зв’язки у невеликій громаді? Давайте спробуємо зробити це у Здолбунівській громаді разом!!! Наприклад…. з Китаєм🇨🇳🇺🇦. Курси китайської мови, культурні, спортивні, освітні обміни чи заходи, зважаючи на сучасний стан з кордонами. Але будь яка співпраця починається з ЛЮДЕЙ по обидві сторони кордону.
Сьогодні представник КНР  побував у Здолбунові і проявив свій інтерес до нашої громади. Для того щоб його закріпити є ідея зібрати групу Здолбунівчан та жителів сіл громади, які були, або зараз легально знаходяться у Китаї, відкриті до діалогу та готові поділитися своїми враженнями про Китай і все що з ним пов’язано. Звертайтеся до міської ради к.215 або письмово через соцмережі чи на елекронну пошту ОМС: miskrada_zd@ukr.net


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети