. Правила дорожного руху по-здолбунівськи | Здолбунів City

Правила дорожнього руху по-здолбунівськи

Чому автолюбителі в Здолбунові не дотримуються правил дорожнього руху? Відповідей декілька:

 1. Не знають їх.
 2. Знають і не дотримуються, бо їх ніхто у Здолбунові не дотримується.
 3. ДАІшники  ” пасуть” тільки транзитні номери на трасі Рівне-Острог, для чого напрягатися в місті.
 4. Порушувати- це круто.
 5. А що нові знаки з’явились? Тю, а я й не дивлюся.
 6. Сільські понти дорожче розуму в голові.
 7. …..

Вибирайте відповідь самі чи додавайте нові варіанти.

“Круті перці” у гідропарку, яким начхати не тільки на знак перед бетонними плитами, а й на всіх відпочиваючих.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA gidropark_9

– Ой, я швидко проїду по вул.Незалежності, хто ж мене побачить. Я ж маленька, легенька машинка, майже скутер. Та цілий ваш асфальт буде, хоча де тут він у вас взагалі цілий є?…

vantag_1 vantag_2

vantag_3Що ви кажете? Новий знак, де?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Стоянка на пішохідному переході у с.Здовбиця.

pishoxod perexid

І це ми так себе ведемо. Не вимагайте від когось більшої поваги, ніж ви того вартуєте, панове.

Зараз я тебе дожену, а ну стій! Наздогнали-таки :), ми все бачимо!

tut teg znak

П.С. Працівники ДАІ, у нас є всі ці і багато більше фото з державними номерними знаками. Звертайтесь-надамо. Тільки при умові, що ВИ нам покажете складені протоколи на кожне авто:)

Я полежу трохи, втомився…

znak vpav

 

 

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Арсен

  Коментарі до фото занадто примітивні! Можна було щось краще вигадати…

  • Юнка

   Мені здається, що автори будуть тільки раді, якщо ви у цьому їм допоможете))

  • коля

   не зрозуміло кого ви тут обсираєте…чи то ДАІшники такі погані,чи то водії в Здолбунові права за сало купули!!!
   ви за собою дивіться в першу чергу!!!

   • Здолбунівсіті

    Всім за собою треба дивитись. Але ми не живемо за принципом “Наша хата зкраю”, а там хай хоч горить. Від підняття загальної культури водіїв, відпочиваючих, ДАЇ користь буде очевидна всім.

  • коля

   арсен це не тобі пишу а всім!

 • Ірина

  Круто це коли з коли парасольки, морозиво, каруселі, напої та розваги для дітей біля чистого водоймища. А старий бус, налиті морди і калюжі грязної води від обмитих машин ……хіба це круто? Тільки людина з розумовим відхилом може запаркувати на переході для пішоходів.. Випереждувати на подвійній смузі. Це називають КОзацькою фантазіею украінських водіїв. Саме у нас в країні найбільше хрестів вздовж дороги. Чому? А томущо на кожне питання задане для Українця в Европі відповідь одна : А це така традиція. БЕЗГОЛОВЯ!

 • Alex

  Автор все правильно підмітив. Вчора був у Дубно, то там культура водіів набагато вища. Ніхто по зустрічній полосі не іздить, пішоходи дорогу де попало не переходять – дуже приємне враження. Єдине що: у Дубно набагато краші дороги,ніж у Здолбунові. Ну але це вже питання до міськоі влади..

 • Sonitta

  На сьогоднішній день культура учасників дорожнього руху потребує бажати кращого. Є водії які ввічливо поступаються пішоходам, самі зупиняються аби надати допомогу (довезти до АЗС, витягнути з снігового замету, тощо), а є категорія водіїв, які грубо порушують ПДР підвергаючи на небезпеку не тільки себе, осіб які перебувають в салоні т/з, а й дітей та інших перехожих, які не сподівано можуть вибігти на дорогу, не усвідомлюючи що “ПОНТ” може коштувати надто дорого.
  ПРАВИЛО – це обовя”зкова вимога для виконання якихось умов (норм поведінки) всіма учасниками якої-небудь дії а в нашому випадку учасниками дорожнього руху (гри, правопису, судового процесу, організації, установи), за не виконання якого передбачено – покарання.
  Все що зображено на вищевказаних фото можна трактувати в різних вимірах правового регулювання. Білий мерседес “ВІТО” можливо мав всі підстави заїхати в паркову зоз таких підстав як, дорожній знак який встановлений при в”їзді на луг не відповідає вимогам ДСТУ (елементарно він повинен бути маркований), можливо він заїхав по свою вагітну дружину, якій на той час було зле, тощо. З приводу того що адмін може працівникам ДАІ надати всю інформацію з вказанням номерних знаків, це бутафорія. Нічого ДАІ складати не буте і не тому що не хочуть, їм забороняє вчиняти вказані дії ЗАКОН. В Конституції України чітко зазначено в Статті 62. Лицо считается невиновным в совершении преступления и не может быть подвергнуто уголовному наказанию, пока его вина не будет доказана в законном порядке и установлена обвинительным приговором суда.

  Никто не обязан доказывать свою невиновность в совершении преступления.

  Обвинение не может основываться на доказательствах, полученных незаконным путем, а также на предположениях. Все сомнения относительно доказанности вины лица истолковываются в его пользу. Те що авто по праву власності належить одній особі, то вказаний адміністративний проступок могла скоїти третя особа. Дані фото не є докази.
  Ст. 251 КУпАП вiд 07.12.1984 № 8073-X

  Доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документам.
  А загалом слід вже давно почати дивитись на свої вчинки і виправлятись самому. І взагалі якщо адмін став свідком адміністративного проступку то не слід чекати 3 тижні а як свідомий громадянин вийняти з кишені “смартфончик” і набрати 102, або 2-25 -50 і згідно Закону україни “Про звернення громадян” повідомити про ті чи інші обставини.

  • Здолбунівсіті

   Супер! Якщо у нас усі коментарі будуть такого рівня, то можна буде їми тільки пишатись! Але..Тепер по порядку. Ви розяснили фактично ПРАВОПОРУШНИКАм чому вони і надалі можуть порушувати правила навіть не дорожнього руху, а людського співіснування. Чи не заохочуватиме це їх і надалі ігнорувати відпочиваючих у гідропарку і заїзжати на територію своїми авто? Стосовно фото і знаку ви праві, але засоби впливу у кожного різні. У ДАЇ-встановити правильні знаки і контролювати ПДР, у міської влади-створити умови для відпочиваючих, у ЗМІ – закликати до взаємоповаги відпочиваючих, а якщо хто свої власні егоїстичні інтереси ставить вище суспільних – то показати це публічно тим самим закликаючи більше так не робити. Щодо авто яке може заїхати за дружиною. Може. І ми жодного разу не розмістили випадкове фото, тількі ті, в яких переконались яка була мета такого заїзду під знак. Конкретно це авто проїхало повільно, вибипаючи місце для відпочинку. Його пробував зупинити представник міської ради, який виконує функції рятівника на пляжі, однак його окрики і свист не зупинили водія який лише виглянув у вікно. Спокійно білий бус доїхав до того місця, що біля тренажерів, зупинився і з відкритих дверей почали виносити…усі приготування до великого відпочинку. Їжа, напої, шашлик. Це не приїхали за вагітною дружиною. Якщо комусь ліньки принести це в руках, то це інша справа. І останне щодо свідомого адміна із смартфоном:) Ви теж праві. Але ми НЕОДНОРАЗОВО звертались до міліції, показували фото і відео з під зон дії знаку. відповідь на все одна- ми можемо провести з ними профілактичну бесіду, але краще якщо ми їх зупинимо одразу на місці порушення ПДР і далі те, що ви вже цитували. Але чомусь нашим ДАЇшникам простіше стояти на трасі і збивати гроші за дурнуватих ледь розмічених дворядний рух зі світлофора з номерів інших областей ніж провести профілактичну роботу під знаками на 8 березня, Приходька і гідропарку, а також стоянках таксі біля Верховини, магазина Квіти і переїзду по Квасилову.

   • Sonitta

    Дякую за відповідь. Вона мене влаштувала.

 • Дмитро

  дійсно культура водіїв в Здолбунові бажає бути кращою, сам вчора заледве не потрапив ваварію бо червона тойота виїхала з другорядної прямо перед носом добре вспів зупинись потім водій сказав що він незнав де головна.
  Проте по деяких фото можна мати зауваження наприклад по знаку стоянку заборонено біля базару, бажано щоб перед встановленням заборонніх знаків ставили попередження якце і вимагається згідно нових правил дорожнього руху встановлюється червоний прямокутний знак який попереджає що попереду новій знак.

  По гідропарку згідний немає чого туди їхати на машинах.
  А в цілому згідний потрібно піднімати культуру водіїв

  • Здолбунівсіті

   Раціональне зауваження. Попередження про встановлення новго знаку не було і немає до сих пір!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама