. «Правий сектор» у Здолбунові вивів на вулицю працівників держустанови | Здолбунів City

«Правий сектор» у Здолбунові вивів на вулицю працівників держустанови

povtorne vyselenna (5)Одразу навпроти вікон районного відділку міліції Здолбунівського району, проводили свою акцію люди з пов’язками і прапорами «Правого сектору».povtorne vyselenna (2)

Вони вивели (настійливо запросили вийти) на вулицю працівників державної реєстраційної служби і прочитали їм під відкритим небом лекцію про їх керівника Юрія Панасюка, про свиней, чиновників, що дорвалися до корита.povtorne vyselenna (4)

Із полум’яної розповіді стало зрозуміло, що на думку людей у камуфляжі Юрій Панасюк –хабарник, який сам бере хабарі та ще й возив хабарі Тетяні Кічатій – дружині колишнього голови Рівненської обласної ради від Партії регіонів Юрія Кічатого, яка очолює обласну реєстраційну службу.povtorne vyselenna (6)

Слухали уважно цю доповідь аж два працівника реєстраційної служби та начальник районного управління юстиції Микола Семенюк. Зі сторони можна було подумати що саме їм зачитують вирок, так все серйозно виглядало. Решта працівників-реєстраторів були зайняті толокою поза межами офісу як і більшість працівників держслужби та органів місцевого самоврядування в цей день.

Як розповів депутат Здолбунівської міської ради від партії «УДАР» Олег Тищенко, Юрію Панасюку напевне хтось зателефонував і він встиг втекти з робочого місця, хоч йому була гарантована повна безпека.povtorne vyselenna (3)

Перед цим ця ж компанія навідалась до Тетяни Кічатої у Рівне але її теж не застали на робочому місці. Кажуть, на лікарняному. До неї у мітингувальників було запитання чому досі завізована два тижні тому заява Панасюка не передана до Києва і не задоволена. Відповідно тепер стоїть питання і про звільнення самої Т.Кічатої.

Демонстранти показували вилучені сьогодні зранку у офісі Компартії в Рівному журнали. Це російські пропагандистські видання із портретами лідерів РФ.

Не дочекавшись Юрія Панасюка пішли і повторно опечатали його кабінет та дозволили співробітникам повернутись на свої робочі місця.povtorne vyselenna (1)

За весь час на вулицю не виглянули працівники райвідділу міліції. А якби замість вуличної лекції, реєстраторів поставили трохи далі до стіни…-виглянули би?

Відео події та коментар самого Юрія Панасюка трохи згодом.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • ірина

  як завжди підлеглі крайні виявились, в чому їх вина?якщо є претензії до Панасюка то йому їх і треба висловлювати, хіба ні?!

  • Здолбунівсіті

   Йому висловлювали минулий раз, цього разу його не зловили)) Проте підлеглі там не такі прості як здається на перший погляд

   • ірина

    якщо є претензії до працівників, то треба було їх озвучити, а так виходить по тексту статті претензії лише до панасюка (хоча я його і не знаю особисто), а слухають їх працівників, як мінімум не коректно виходить. по закону в нас кожен посадовець несе персональну відповідальність за свої дії, а не колективну…

    • Здолбунівсіті

     Ви все правильно зрозуміли. Претензії до Панасюка озвучували працівникам держреєстру та начальнику райюстиції

 • Не скажу баюсь

  Ой йой йой… А на фото і відео бачу месний рекет…. Це ПС? Куда мы катимся….??????)

 • voron

  Панове, от ви скажіть, Чому деякі “Секторанти” виглядають як Гопники банальні?, реглани… руки у кишенях джинсів, нахабний вигляд….. 90-сті пройшли вже?, а таке враження що ні….. Виводять людей на вулицю…. Ви часом не перегинаєте палицю?, а можливо Ви будете вриватися в домівки громадян на предмет “Перевірки пропагандиської Російської літератури”? Зпспокойтесь і поводьтесь як Люди а не як бандити….

 • ворон месник

  Борцi за справедливiсть???Дивно що робить серед них пан Олег…а робить вiн те що виступае ‘рупором’ даного угруповання…КУЧКА гопоти но чолi з бригадиром Iгорком-справжнi НАРОДНI МЕСНИКИ

 • Ірина

  Взагалі скажу так- мої дорогі друзі. Треба бляха за роботу взятись!!!!!!!!!!!!!!!!!! Половина з ПС на відео- діти, які життя не знають, дерева не посадили, хліба не спекли…багато е й таких що життя прожили гарно- але не натрудились. Податків не платили, старушечків через вулицю не переводили…..не гарно так. Вивели дівчинку, якій по барабану що в рупор кричать, аби не били, що вона Богу духа винна…..нічого не змінилось…..певне тільки Пан Олег з тіеї кучі зібраних зможе відповісти на основні питання з підручника Історії України. Решта- стоіть- бо зараз так модно, круто, по інтересах. Якось так….

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама