Правоохоронці провели просвітницьку бесіду з батьками

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх э пріоритетним напрямком для держави в боротьбі зі злочинністю. Головне в цій справі – не допустити формування кримінального досвіду в середовищі дітей.
Правоохоронці Здолбунівщини вкотре проводять зустрічі не тільки з школярами, але й з батьками. 24 березня в ЗОШ №4 м. Здолбунів відбулися батьківські збори, де приймали участь працівники Здолбунівського відділення поліції.
Як завжди, обговорювалися найбільш важливі питання щодо правильного виховання дітей. Правоохоронці розказали про відповідальність батьків за невиконання ними батьківських обов’язків та про кримінальну та адміністративну відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень.
Правоохоронці провели просвітницьку бесіду з батьками
Батьки уважно вислухали доповідь правоохоронців, після чого мали можливість поставити запитання. Оскільки кожен з присутніх не байдужий до майбутнього підростаючого покоління, питань було чимало.
Правоохоронці зверталися до батьків, щоб вони не залишалися осторонь у вихованні власної дитини, адже їх вчасне реагування може застерегти від багатьох небажаних наслідків. Дітей з раннього віку потрібно привчати до здорового способу життя, закликати бути більш відповідальними за власне здоров’я та за свою подальшу долю, дотримуючись правил поведінки в суспільстві.

Оксана Петренчук, Здолбунівське ВПВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети