Працівники цемзаводу – одні з лідерів з профзахворюваності в області

Протягом останніх десяти років найвищий рівень профзахворюваності на Рівненщині спостерігався в медзакладах (43,9%). Переважно серед захворілих були медпрацівники Рівненського обласного протитуберкульозного диспансеру — 75,8%, серед них жінки — 93,1%. Проте за останні п’ять років кількість випадків професійного туберкульозу в області значно зменшилась.

На другому місці за кількістю професійних захворювань в області — промисловість будівельних матеріалів (13,6%). Переважно за рахунок працівників Здолбунівського ПАТ “Волинь — Цемент”. Серед них жінки становили 22,2%. На третьому місці — харчова промисловість (7,5%). Переважно за рахунок працівників ВАТ “Рівнеборошно”.

Головне управління Держсанепідемслужби Рівненської області.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети