Прапор ЄС замайорів над Здолбунівської райрадою та РДА

SAM_3540

Тільки що група здолбунівських активістів, депутати районної ради на чолі з головою Василем Тимощуком встановили прапор Європейського Союзу на адміністративному приміщенні Здолбунівської районної ради та райдержадміністрації.

Своє ставлення до Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС здолбунівські депутати висловили ще 23 жовтня, коли прийняли відповідне звернення, в якому закликали “українську владу та опозицію виявити політичну волю та здійснити конкретні дії, які би засвідчили бажання України дотримуватись Угоди про Асоціацію з ЄС”.

Згодом рішенням президії районної ради, яке припало на день, коли Кабінет міністрів заявив про відмову підписувати Угоду про Асоціацію, здолбунівські депутати закликали підтримати акції протесту в Києві. До слова, таке звернення було першим, та, мабуть, єдиним в області.

В цей же час, як нам стало відомо, в приміщенні Здолбунівської міської ради знаходиться депутат міськради В.Чернецький, який хоче отримати дозвіл міського голови І.Ольшевського на встановлення подібного прапора на будівлі міської ради. Нагадаємо, що ще у червні відповідне рішення про рекомендацію вивішування прапора ЄС поруч із державним було прийняте на сесії Здолбунівської міської ради, але ще жодного разу самою міською радою не було виконане, зокрема і у випадку, який стосується будівлі міськради. Але рішення рішеннями, а дозвіл міського голови – то є дозвіл міського голови.

SAM_3538

Сергій Кондрачук, депутат райради встановлює прапор ЄСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети