Практиканти допомогли розробити інтерактивну карту захисних споруд

інспектування ПРУ (4)Сьогодні керівник Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук, керівник програми стажування студентів в органах влади у Рівненській області Микола Орлов та інтерни цієї програми Микола Мокрик і Юлія Мазурець оглянули ПРУ (протирадіаційні укриття), облаштовані підвали, у яких в разі необхідності можуть знайти прихисток жителі Здолбунова. Вибрані випадковим чином ПРУ порадували наявністю освітлення, в одному із них – проточної води, в усіх – прибраною територією та, на жаль, відсутністю будь-яких лавочок, стелажів чи стільців.інспектування ПРУ (3)

Коментує голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук: У цей непростий час всі ми хочемо кращого, проте завжди потрібно бути готовими й до найгірших сценаріїв. Карта ПРУ Здолбунова, створена сектором з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Здолбунівської РДА спільно з інтернами від “ЗЕОНу” – це можливість кожному, не виходячи з дому, дізнатися, куди потрібно бігти в разі, якщо така потреба колись виникне. На жаль, ті укриття, які у нас на сьогодні є, не відповідають усім необхідним вимогам, адже для того, щоб довести їх до ладу, потрібні кошти, причому не малі. Але, погодьтеся, було б ще гірше, якби ПРУ були в ідеальному стані, проте ніхто не знав, де вони. А тому інформувати населення про дії в разі виникнення надзвичайної ситуації не менш важливо, ніж доводити до належного стану потрібні об’єкти. Це два взаємопов’язані питання, але якщо друге потребує фінансового ресурсу, то перше – лише бажання та зусиль.інспектування ПРУ (2) інспектування ПРУ (5)

Коментує керівник програми стажування студентів в органах влади у Рівненській області Микола Орлов: Така проста, на перший погляд, але така важлива інформаційна задача була зреалізована завдяки двом студентам-інтернам, які проходять практику у Здолбунівській РДА, Миколі Мокрику й Юлії Мазурець. Вони знайшли :), сфотографували й розмістили інформацію на гуугл-карті про всі ПРУ міста. Причому формат розміщення дуже зручний, так ніхто більше в області поки що не зробив. На карті видно всі ПРУ, при натисканні на потрібне ПРУ з’являється адреса його розташування, місткість і інформація про те, де знаходяться ключі від входу. А також, і це важливо, візуальне зображення будинку, де знаходиться ПРУ та фото входу до нього. Це абсолютно практичний вклад стажерів, а також вдалий приклад співпраці громадської організації та влади на користь громадянам міста.ПРУ Здолбунівський_1 ПРУ Здолбунівський_2 ПРУ Здолбунівський_3

Коментує Микола Мокрик, учасник програми стажування: Мені було цікаво виконувати це завдання. Правда, довелося зустрітися із допитливими мешканцями будинків, швидкими дворовими собаками, але зате повторив назви вулиць міста :) Приємно, що наша робота виявилась корисною і потрібною людям, ми здобуваємо новий досвід у співпраці, і я особисто готовий до нових завдань.інспектування ПРУ (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети