Позиція Здолбунівської міської ради щодо сесії 20.09.17

Від ЗС: Ми не поділяємо, однак друкуємо цю точку зору. Інші думки були викладені у матеріалі тут.

Призначена на 20.09.2017 року вісімнадцята сесія Здолбунівської міської ради так і не змогла приступити до розгляду питань порядку денного, головними питаннями якого були внесення змін до міського бюджету та місцевих програм на 2017 рік.
Депутати одноголосно прийняли запропонований міським головою Ольшевським І.О. порядок денний за основу.
Депутат Терепенчук Д.С. (Радикальна партія) запропонував змінити порядок розгляду питань порядку денного. Але його пропозиція не набрала більшості голосів. Не змирилися з цим депутати, які підтримували позицію Терепенчука Д.С. і не проголосували за прийняття порядку денного в цілому.
Тоді була оголошена перерва для знаходження компромісу. Перемовини нічого не дали.
Зі звернення депутата міської ради від Радикальної Партії Терепенчука Д.С. (яке було заздалегідь заготовлене і не містило жодного підпису депутатів) стало зрозумілим, що депутатська група під керівництвом Ковальчука О.В. і не збиралася на даному пленарному засіданні голосувати за зміни до бюджету та місцевих програм.
Міський голова Ольшевський І.О. запропонував провести поіменне голосування по затвердженню в цілому порядку денного. Не згідні з цим депутати почали покидати залу засідань.
З присутніх на сесії 19–ти депутатів підтримали пропозицію голови – 11: Бабак Л.В., Броніч А.Й., Гордійчук В.Г., Капітула В.В., Намчук О.М., Пивоваренко П.М. (фракція ВО «Батьківщина»), Кучерук С.С., Базан Ю.О. (фракція «Аграрна Партія України»), Верещук О.П., Чернецький В.З. (фракція ВО «Свобода»), Небрончук О.І (фракція «Відродження»).
Не проголосували за порядок денний 8 депутатів: Гриценко Ю.Л., Гриценко О.Л., Калита Т.М., Кардаш А.Ю., Прокопець Д.Є., Семенів В.В., Сирота Д.Ю., Терепенчук Д.С.
Чому ж так сталось?
Депутат обласної ради від Радикальної Партії Ковальчук В.О. вирішив втягнути місто у політичні ігри голосами підконтрольних йому депутатів та посіяти хаос у вирішенні питань житлово-комунального господарства міста напередодні зими.
Варто зауважити, що напередодні сесії відбулися засідання постійних депутатських комісій та було організовано виїзд депутатів на об’єкти, які потребують фінансування згідно місцевих Програм на 2017 рік і які були винесені на розгляд даної сесії. Всі зауваження депутатів були враховані в протокольних дорученнях з метою подальшого їх виконання.
Але політичні амбіції переважили здоровий глузд, в результаті чого заблоковано виконання таких робіт:
– капітальний ремонту дорожнього покриття по вулиці Стуса;
– будівництво лінії водовідведення на житловий масив на вулиці Мартинівка, Польова, Б. Тена, Івасюка, провулка Щепкіна та Комунальному;
– капітальний ремонт пішохідної доріжки по вул. Шевченка;
– поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Л Українки;
– стерилізація та відлов безпритульних тварин;
– фінансування відкриття нових груп в дошкільних навчальних закладах «Усмішка» та «Дзвіночок»;
– придбання обладнання та реконструкція системи теплопостачання в дошкільних навчальних закладах міста;
– реконструкція житлового будинку по вул. Старомильська, 25В;
– реконструкція системи електропостачання по вул. Фабрична, 1;
– ремонт покрівлі по вул. 2 Лютого, 6А та вул. Коперника, 53.
Також не дасть можливість розрахуватися з підрядними організаціями, які вже завершили роботи по поточному та капітальному ремонту міських об’єктів та виплатити заробітну плату працівникам.
Найжахливіше те, що довгоочікувану матеріальну допомогу на лікування не отримають важкохворі жителі міста.
Такі дії прихильників Ковальчука В.О. спрямовані на зміну керівництва в міській раді та дестабілізацію роботи ради в цілому.
Незалежна та впевнена позиція міського голови Ольшевського І.О. не дозволить втягнути міську раду в брудні політичні ігрища.

Здолбунівська міська рада, офіційний сайтВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети