Позиція Світлани Ніколіної щодо об’єднання РУХу

 

Так сталося, що в силу різних оставин упродовж останніх 10 років в Україні відбувалося по суті нищення націонал-демократичного спектру політичних сил. У нас проходить лінія поділу політики між владою та опозицією, але цей поділ проходить не по ідеологічній площині.

Востаннє ідеологічне протистояння відбувалося у 2004 році під час Помаранчевої революції. Це були дві різні ідеології розвитку держави. Зараз ми цього не бачимо, нині розмилася націонал-демократія, практично зникла ідеологічна основа побудови держави, яка існувала на початку 90-х років. Тому об’єднання УНП і НРУ є першим кроком до об’єднання націонал-демократії, як такої.

Також це об’єднання не є протиставленням діючій опозиції і більше того, на нашому з’їзді говорилося, що слід налагоджувати взаємодію із парламентською опозицією. Водночас не слід забувати, що поза парламентом опинився величезний спектр ідеологічних проукраїнських політичних сил і громадських організацій, які можуть допомогти своєю діяльністю в розвитку української держави.

На жаль, Рівненська крайова організація Народного руху України була активним противником цього об’єднання. Її  голова, народний депутат Валентин Королюк, останні кілька тижнів робив багато для того, аби це об’єднання не відбулося. Його позиція була відверто заявлена і на наших спільних засіданнях, і на окремих рухівських. Але з’їзд підтримав позицію об’єднання і розбудови націонал-демократичних сил.

Також хочу сказати, що у жодному разі це не слід сприймати як протистояння Королюка та Ніколіної. Мова не йде про особистості. Є речі куди важливіші за особисті сприйняття чи несприйняття. Якщо голова обласної організації НРУ зможе переступити через власні упередження, то я з великим задоволенням подам йому руку.

Хоча, як мені здається, мова йде навіть не про упередженість стосовно Ніколіної. Королюк був обраний від об’єднаної опозиції і має певні зобов’язання перед політичною силою «Батьківщина», завдяки якій він став народним депутатом. Він відверто говорить про те, що об’єднання Народного руху бачить виключно із «Батьківщиною». За матеріалами ВСЕВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети