Пожежники Здолбунова провели навчання

В місті Здолбунів рятувальники 18-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Рівненській області провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі в будівлі Здолбунівський геріатричний пансіонат.

«В ході проведення тактико-спеціальних навчань були відпрацьовані дії працівників Держслужби з НС гасіння пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей, а також на практиці перевірено знання персоналу Здолбунівського геріатричного пансіонату для людей похилого віку щодо дій у разі виникнення пожежі. До навчань було залучено 4 чоловік персоналу та 1 одиниці техніки служб цивільного захисту.

Від ЗС: ми бачили багато подібних навчань різних аварійних підрозділів. Це звісно добре і правильно. Тільки не покидає відчуття “несправжньості”, так би мовити дуже тепличних умов. Коли всі знають що буде і як діяти. Чомусь закрадається думка, що в разі справжнього навчання під сирени і справжню евакуацію може відкритися багато незапланованих несподіванок…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети