Пожежа на Б.Хмельницького. Фото.Відео.

Тільки що, в обідню пору, трапилося займання приміщення по вул.Б.Хмельницького біля міні-маркету. Пожежники прибули на місце подій оперативно і почали рятувальні роботи, використовуючи віконний отвір будівлі та виламані (зняті)двері. Пожежний гідрант був підключений аж на перехресті вул.Хмельницького і Пушкіна, але зате не було проблем із водою, яка поступала через пожежні рукави. МЧСники викинули з приміщення декілька незначних речей, що тліли. На місці, окрім пожежного розрахунку, були й інші представники МЧС, газової служби, які постійно по телефону кудись передавали відомості про пожежу. Подія зібрала навколо себе чимало перехожих, яких в принципі ніхто не обмежував у доступі до місця події, що може свідчити про відсутність жертв на місці події, принаймні про це ні офіційними особами, ні перехожими не повідомлялось.

Про причини інциденту та розмір збитків буде відомо пізніше.

За свідченням очевидиці (Ірини), що проживає в багатоповерховому будинку по Б.Хмельницького, 32, одразу за будівлею, де виникла пожежа, вона відчула специфічний запах у квартирі, відчинила вікно, визирнула. Побачила дим  – і одразу велике полум’я, за хвилин 5 були пожежники на місці. За свідченням очевидиці, гасили вогонь водою із машини, а потім, коли вода закінчилась, перейшли до гідранта і продовжили гасіння пожежі. МЧСникам довелось вибивати двері та вікно, тому що в приміщенні нікого не було. Інші очевидці кажуть, що вікно розбили до приїзду пожежників, як тільки став помітний дим у приміщенні, а доступ повітря спричинив розгорання  вогню. Також припускають, що в цю пору продавець із салону могла відлучитись на обід і під час її відсутності трапилось загорання.*
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети