Позбавитись від ГЕМОРОЮ можливо БЕЗ ОПЕРАЦІЇ

оксфорд медікал клінікТільки хворим на геморой відомий страх перед кожним відвідуванням туалету і біль, який з кожним разом стає все нестерпнішим. І кожен раз Ви даєте собі обіцянку: «Завтра піду до лікаря!» Й одразу біжите в аптеку за свічками або лізете в Інтернет у пошуках народних цілющих засобів. І начебто до вечора відпускає. Робота, домашні справи – за ними, навіть не помічаєш постійного дискомфорту, а ранковий жах, здається, не повториться більше ніколи. А наступного дня все знову повторюється. І немає більше сил терпіти, і знову ці обіцянки самому собі…

Причиною для звернення до лікаря-проктолога може бути будь-який симптом, пов’язаний з прямою кишкою або з туалетом. По-перше, це свербіж чи відчуття печіння, які зазвичай є початковими симптомами геморою. По-друге, це кровотеча, яка є вже ускладненням хвороби. По-третє, біль та дискомфорт при дефекації, домішки крові та слизу в калі. У будь-якому випадку навіть при наявності одного з цих симптомів радимо негайно звернутися до лікаря.

«Дуже часто буває, що ознаки геморою з’являються, а потім проходять, – говорить лікар-проктолог Медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» Віталій Лесь, – але це не означає, що все в порядку – це означає, що не можна запускати захворювання! Пам’ятайте, що крововиливи є ознакою не тільки геморою, але і наявності злоякісних новоутворень у кишечнику. Більшість пацієнтів зізнаються, що, відчуваючи нелюдські муки, все одно боялися звернутися до лікаря. Страх перед відвідуванням лікаря-проктолога відомий. А хірургічна операція, яка маячить на горизонті, навіть найсміливішого злякає. Та й великого значенню цієї хвороби ніхто не надає. Але дарма! При нападі гострого геморою в деяких випадках хвора на геморой людина не може ані ходити, ані сидіти через найсильніші больові відчуття».

Цікаво, вплинув би той факт, що лікування геморою можливо без операції, на ваше рішення піти до лікаря? Напевно!

«У нашому медичному центрі можна пройти повне і безболісне проктологічне обстеження, а за допомогою новітнього обладнання вирішити проблему малоінвазивним, тобто БЕЗОПЕРАЦІЙНИМ методом» – говорить Віталій Михайлович.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» проводиться лікування геморою всього за 3-4 амбулаторних відвідування без операційного втручання, таким чином можна позбутися геморою і тріщин прямої кишки за допомогою процедур, незрівнянно більш приємних, ніж операція! А значить, без госпіталізації і болю, без зміни Вашого звичного способу життя. Ваші колеги по роботі навіть не помітять Вашої відсутності!

Спеціалісти «Оксфорд Медікал Рівне» вирішать Вашу проблему. Відкладіть усі справи і займіться своїм здоров’ям – зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію за телефоном у Рівному: (0362) 40 40 50, (067) 840-40-50!

Бажаємо Вам міцного здоров’я! Більше інформації на сайті: http://rivne.oxford-med.com.ua/

 

на правах реклами


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети