Позачергова сесія Здолбунівської міської ради відбудеться 15.01.2021

15 січня 2021 року о 13.30 годині в приміщенні сесійної зали по вул. Грушевського, 14 відбудеться спільне засідання постійних комісій з питань:
– бюджету, фінансів, податків, соціально-економічного розвитку та реалізації державної регуляторної політики;
– з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, транспорту, зв´язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та агропромислового комплексу;
– з питань освіти, охорони здоров´я, культури, спорту, соціального захисту, молодіжної політики, законності, регламенту, депутатської діяльності, етики та врегулювання конфлікту інтересів;
– містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

15 січня 2021 року о 14.00 годині в сесійній залі по вул. Грушевського, 14 відбудеться четверта сесія Здолбунівської міської ради VІІІ скликання.

На розгляд сесії планується винести  питання:

  1. Про внесення змін в рішення міської ради від 10 грудня 2020 року №15 «Про  затвердження структури виконавчих органів Здолбунівської  міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».
  2. Про здійснення самостійного бухгалтерського обліку в закладах освіти  та  закладах  культури   Здолбунівської міської ради  Рівненської області.
  3. Про внесення змін в статути  закладів  культури щодо ведення   самостійного бухгалтерського обліку.
  4. Про внесення змін до бюджету Здолбунівської міської територіальної громади на 2021 рік


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети