Повістки рознесли всім, кому мали це зробити

Відучора на Рівненщині відбувається призов та поставка мобілізаційних ресурсів до Збройних Сил України. Також з 28 січня дня впродовж 22 діб поставлятимуться транспортні засоби.

В Рівненському обласному військовому комісаріаті нагадали, що перша черга четвертої хвилі мобілізації триватиме 90 діб. Вона розпочалася з 20 січня і проходитиме в два етапи. Так, перший – оповіщення, збір та медичні огляди військовозобов’язаних – тривав з 20 по 27 січня.

Під час першого етапу заплановано призвати більше тисячі осіб та поставити близько півсотні одиниць техніки національної економіки.

У другому етапі, який триватиме з 19 лютого по 16 березня, мобілізуватимуть й до державної прикордонної служби. Призиватимуть також більше тисячі осіб.

Рівненська ОДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети