Потужний пожежно-рятувальний автомобіль отримала Здолбунівська громада від польських партнерів

16 березня до Здолбунівської громади прибув спецтранспорт для пожежно-рятувальної частини. Його організували польські партнери, а доставку забезпечили здолбунівські рятувальники. Це допомога від невеличкої польської гміни яка проявила свої дружні наміри у дуже складний для України час.

Коментує міський голова Здолбунівської громади Владислав Сухляк:

Польща підтримує Україну і вірить в нашу перемогу! Підтримка польських колег з Miasta Raszków у важку хвилину дуже відчутна. Сьогодні був переданий нашій громаді спецавтомобіль Renault (пожежно-рятувальна техніка), який підсилить команду 18 Державної пожежно-рятувальної частини Здолбунівської громади та значно допоможе реагувати на надзвичайні ситуації для забезпечення безпеки і порятунку майна жителів громади.
Дану техніку нам подарували партнери та справжні друзі з гміни Raszków Республіки Польща. 🇺🇦🤝🇵🇱
Дякую Burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak та його колективу за підтримку в важкій для нас час, людяність та щирість. ! Щиро дякую кожному, хто долучився до організації перевезення допомоги! Bardzo dziękuję za wsparcie!! Миру та спокою усім в цей нелегкий для усіх час! Разом переможемо!
Коментує радник міського голови  Микола Орлов:
Радий, що міжнародні звязки і дружні стосунки згодилися для організації такої важливої події. Завдяки колезі Natalia Gmurkowska мав за честь познайомитися із мером польського Рашува, а відтоді налагодити комунікації між міськими головами двох громад.  Відділ міжнародного співробітницва допомагав в організації відео комунікації мерів та перекладу документації. Тому злагоджена робота всіх і добра воля поляків швидко дала результат. Тішуся ще і з того, що декілька років тому вже мав змогу бути причетним до допомоги нашим рятувальникам, тому безпека і ще раз безпека в пріорітетах громади. Впевнений, що добре налагоджені міжнародні комунікації дадуть ще не раз гарний результат.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети