Потужний фінансовий фініш року в освіті

Голова Здолбунівської РДА після сьогоднішнього засідання бюджетної комісії Здолбунівської районної ради прокоментував ситуацію з фінансуванням в освіті. Нагадаємо, нещодавно Сергій Кондрачук озвучив, що вчителі шкіл отримають грошову винагороду за підсумками року у % до посадового окладу. І ось нові цифри.

Концепція трохи змінюється. Це я стосовно грошової винагороди освітянам по 57-й. Попередньо планувалося, що кожен заклад отримає винагороду по відсотках, залежно від співвідношення “фактична потреба”/”за формулою на учня” на школу. Проте наразі можу констатувати, що кожен вчитель отримає грошову винагороду по 57-ій статті у розмірі 100 % окладу.

Більше того, у нас є фінансовий ресурс (див. таблицю) в такому ж розмірі забезпечити виплату матеріальної допомоги на оздоровлення молодшому обслуговуючому персоналу та спеціалістам ЗОШ (адже коли по окремих закладах йшла мова про відпустки за свій рахунок, то заяви писали усі, а не лише вчителі). І навіть після цього у нас лишається ресурс на преміювання вчителів, чиї учні є переможцями та призерами обласних і всеукраїнських олімпіад та конкурсів. Таким чином, не зважаючи на певні проблеми із фінансування впродовж року, 2015-ий ми закінчуємо досить не погано, із гарними подарунками до свят.надбавки вчителям
P.S. Готується проект районної програми на 2016 рік “обдарований учень”, яка передбачає у 2016-му забезпечення методичними посібниками, модернізацію обладнання, комп”ютеризацію та Інтернет, стипендію переможцям олімпіад та вчителям, які підготували переможців і багато-багато іншого.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети