Через неврегульованість технічного питання з митними органами Республіки Польща з 09.06.2019 поїзд № 751/752 тимчасово курсуватиме за маршрутом Здолбунів – Дорогуськ – Здолбунів діючим розкладом, а на дільниці Дорогуськ – Холм – Дорогуськ поїзд курсувати не буде. Курсування за діючим розкладом буде відновлено після врегулювання зазначеного питання. Пасажири, які оформили проїзні документи на цей поїзд, у разі відмови від поїздки до відправлення поїзда можуть повернути квитки у залізничних касах.

Це випливає з оновленого розкладу, який Укрзалізниця оприлюднила на своєму сайті. У ньому вказано, що поїздки за скороченим маршрутом відбуватимуться щоденно до 18 червня, без змін часу відправлення з усіх проміжних станцій.

Розклад руху потягу 751 Здолбунів-Холм у червні

Причиною такої ситуації є відсутність врегульованого питання з митними органами Республіки Польща стосовно щоденного оформлення дизельного пального, що знаходиться в паливних баках дизельного поїзда PESA 630М, як комерційний вантаж з наданням українській стороні до оплати відповідних податкових документів у пункті пропуску Дорогуськ під час перетину держкордону. Варто зазначити, що коли зазначений поїзд запускали, то вимог щодо оформлення дизельного пального не існувало.

З метою недопущення нераціональних витрат Укрзалізниця з 28.05.2019 скоригувала розклад поїзда № 751/752. Він курсуватиме за маршрутом Здолбунів – Дорогуськ – Здолбунів діючим розкладом, на дільниці Дорогуськ – Холм – Дорогуськ поїзд курсувати не буде до врегулювання зазначеного питання з митними органами Республіки Польща.

Укрзалізниця закликає пасажирів, які оформили проїзні документи на зазначені поїзди, перевірити свої квитки. У разі відмови від поїздки до відправлення поїзда ці пасажири можуть повернути проїзні документи «з вини залізниці» у квиткових касах.