Посилку від чемпіонів хоче отримати ще одна школа

посилка від чемпіонів_1Як ми повідомляли, фонд братів Кличків розпочав нову акцію, яка дозволяє отримати спортивне обладнання (інвентар). Для цього потрібно всього лише зняти 3-хвилинне відео, завантажити його на сайт фонду й зібрати підтримку від друзів, які вподобають ваше відео про заняття фізкультурою і спортом у школі, секції, гуртку.
ЗС опублікує ВСІ відео, зняті жителями району. На цей день участь у проекті вже зареєстрували школярі ЗОШ№3 м.Здолбунів. Відео дивимось тут:

https://vk.com/zdolbuniv_city?z=video103836566_171237201%2F2283a607ac751087a6

А за цим посиланням реєструємось і голосуємо за наших земляків!
http://my.klitschkofoundation.orgВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети