Посилка успіху у Першій школі

посилка успіху15 вересня у Здолбунівській ЗОШ №1 відбулась спортивна лінійка, приурочена до Дня фізичної культури та спорту. Зазвичай це свято святкується у другу суботу вересня, і Перша школа, у якій навчається мабуть чи не найбільше спортсменів зі всього району, має повне право відзначати цей день. Та керівництво школи мало вагому причину перенести відзначення. Справа в тому, що дівоча баскетбольна команда зняла відео власних тренувань на конкурс «Посилка Успіху», і набравши 198 лайків, отримала одну з посилок, з чим редакція Здолбунів City щиро вітає спортсменів та їх наставників.
посилка успіху
На лінійці зауч школи Ірина Василівна Сокол викликала усіх спортсменів школи, а їх більше п’ятдесяти хлопців та дівчат, та особисто дякувала за спортивні заслуги. Адже стільки медалей заслуговують гордості за їх власників, тренерів та вчителів. Особливий захват викликали важкоатлети, які показали власну майстерність перед усією школою. Дмитро Шемчук, учень 10 класу ЗОШ №1 у кінці виступу підняв вагу 90кг.
посилка успіху
Лінійка закінчилась урочистим відкриттям Посилки Успіху від Фонду Кличків, адже до останнього ніхто не знав її вмісту. Там були баскетбольні, тенісні та волейбольні м’ячі, набори для настільного тенісу, маніжки, свистки, секундоміри, коврики для йоги та інше. Загальна вартість спортивного інвентарю майже 7 тис. грн. Приємно було дивитись на запал у дитячих очах. Школярі отримали набори для настільного тенісу, однак, нажаль, столу для цього виду спорту у школі немає. Та учні вже стали думати, як його змайструвати власноруч. Подібні подарунки дають стимул дітям удосконалюватися.
посилка успіху

посилка успіху

посилка успіхуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети