Посвята у піаністи та “Музична скинька” від музичної школи

У день Святого Миколая, на фортепіанному відділі Здолбунівської музичної школи відбулося чудове дійство – Посвята першокласників у “Юні піаністи”.
Цей день запам’ятається маленьким музикантам, мабуть назавжди, бо це день, коли вони вперше виступали на сцені як справжні артисти, юні піаністи.
Ще зовсім недавно, на початку навчального року, батьки привели своїх дітей за ручку в музичну школу, тоді вони не знали де пишуться ноти, де їх шукати на клавіатурі, а грати починали одним пальчиком. За неповних чотири місяці навчання у музичній школі першокласники отримали багато теоретичних знань, вивчили немало італійських музичних термінів. Свої знання вони продемонстрували відповідаючи на запитання вікторини.
Посвята у піаністи
Найбільш хвилюючим моментом свята був концерт першокласників. Вони розповідали вірші про Святого Миколая, про Новий Рік та Різдво, грали фортепіанні п’єси та співали пісень.
Після зачитування “Урочистої обіцянки” першокласникам було присвоєно звання “Юний піаніст” та вручено символічні медалі і пам’ятні призи – нотні зошити з цитатами про музику.
Привітали “Юних піаністів” учні старших класів і викладачі фортепіанного відділу, подарувавши чудові музичні твори.
Завершилося свято смачним тортом та цукерками від Святого Миколая, який був зачарований виступами маленьких піаністів.

А 25 грудня на фортепіанному відділі Здолбунівської музичної школи відбулась вже традиційна “Музична скринька” – лекція-концерт, де твори виконують учні відділу. Теми лекцій дуже цікаві та різноманітні: “Пори року в музиці”, “Музичні подорожі”, “Казкові герої в музиці”, “Природа у музиці”, “Тварини в музиці” та інші. Цьогорічна тема “Музичної скриньки” теж була дуже захоплююча для дітей – “Ігри та іграшки в музиці”.
Юні музиканти принесли із собою свої улюблені іграшки. Зал музичної школи ніби перетворився на великий іграшковий магазин. Яких іграшок тут тільки не було! Ляльки, ведмедики, зайчики, собачки, слоники, мишенята.
Ведуча лекції-концерту Пшенична Галина Миколаївна розповіла про їх значення у розвитку дитини, а також показала іграшки якими бавилися в давнину – свищики, сопілки, солом’яні пташечки, паперові кораблики, глиняний і дерев’яний посуд, ляльки-мотанки.
Учні піаністи яскраво, майстерно зображали звуками музики різні іграшки: ляльок, ведмедика, іграшковий годинничок, музичну скриньку, дзигу, Петрушку, Карабаса-Барабаса а також дитячі ігри: “Зі скакалкою”, “Сміливий вершник”, “На ковзанці”, “Гра-веснянка”, “Гра в м’яч”, “Пустуни”.
Виконуючи музичні твори і слухаючи такі лекції – концерти, учні музичної школи вчаться розуміти мову музики, співпереживати та образно мислити.
музична скринька



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети