Поспішати треба повільно на наших дорогах

Зекономити секунду, встигнути раніше на хвилину – все це ознаки обміну людського життя і здоров’я на безглузде недотримання правил дорожнього руху водіями. Інколи просто неповаги до таких же учасників дорожнього руху.

Квасилів. Залізничний переїзд. Традиційне змагання “Хто перший  проскочить”, як тільки проїде останній вагон потягу.

porushnik_Kvasiliv_1 porushnik_Kvasiliv_2

За тим же переїздом “А що ж ви так помаленьку їдете, можна ж по зустрічній через суцільну смугу: я ж свій, я ж все тут знаю”.porushnik_Kvasiliv_3

Біля магазину будматеріалів: “Я тут постою трохи, добре? Ви іншою вулицею їдьте”

parkovkaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети