Посібники про Прозорі місцеві бюджети поширюються Здолбуновом

По завершенні дворічного циклу діяльності Партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” було видано Посібник, який розповідає про діяльність Партнерства, результати моніторингу місцевих бюджетів, унікальні досягнення кожного із членів Партнерства. Хтось вдало візуалізував свій міський бюджет, інші вплинули на публічність витрачання коштів, хтось впорядкував алгоритм залучення коштів батьків у школи.

Повноколірне презентаційне видання надійшло і до Здолбунова і експерт  Партнерства, депутат міської ради Микола Орлов, сьогодні вручив примірники книги колегам – депутатам, які свого часу підтримали Меморандум про прозорий бюджет Здолбунова, заступнику міського голови Здолбунова, центральній районній бібліотеці, керівництву Здолбунівської РДА.Володимир Кондратюк, заступник міського голови Здолбунова ліворуч та Микола Орлов, праворуч

Інна Миронюк, директор Здолбунівської ЦРБ

Заступник голови Здолбунівської РДА Леонід Власюк

Дмитро Терепенчук, депутат Здолбунівської міської ради

Юрій Білецький, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети