. Порядок розподілу земельних ділянок для учасників АТО у Здолбунові | Здолбунів City

Порядок розподілу земельних ділянок для учасників АТО у Здолбунові

здолбунДепутати міської ради затвердили порядок розподілу земельних ділянок для учасників АТО, що претендують на такі ділянки у Здолбунові.

ДЕ знаходяться ділянки переглянути тут.

Р І Ш Е Н Н Я

Від 23 грудня 2015 року

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 5, 6, 12 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 413 “Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Порядок розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та сім’ям, члени яких загинули під час участі в антитерористичній операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність (далі – Порядок), що додається.

2. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 413 “Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення” вважати учасниками бойових дій осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та які отримали статус учасника бойових дій, що підтверджується посвідченням учасника бойових дій.

Міський голова І.О.Ольшевський

Додаток

до рішення міської ради         від 23 грудня 2015року№24

 Порядок 

розподілу  земельних ділянок  між учасниками  бойових дій, які брали безпосередню  участь в антитерористичній  операції, та сім’ями, члени яких загинули  під час участі  в антитерористичній операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність

 

 1. Цей Порядок визначає процедуру розподілу земельних ділянок між учасниками антитерористичної операції, які отримали статус учасника бойових дій (далі – учасники бойових дій), та сім’ями, члени яких загинули під час участі в АТО, з метою передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

       1.1. Учасникам бойових дій можуть бути надані безоплатно у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на територіях, визначених для цієї мети генеральним планом міста Здолбунова, або детальним планом території.

      1.2. У разі, якщо учасник бойових дій скористався правом на безоплатне отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд до моменту прийняття участі в АТО, шляхом отримання майна (будинку) за цивільно-правовими угодами,  то для таких осіб може бути запропонована для передачі безоплатно у власність земельна ділянка на одного  з членів  сім’ї.

      1.3. Дія Порядку поширюється на  членів сім’ї учасника АТО: чоловіка, дружину, дітей, батьків, рідних братів і сестер, діда, бабу, усиновлювачів та усиновлених.

      1.4. Сім’ї, член якої загинув під час участі в АТО, може бути надана безоплатно у власність земельна ділянка. При цьому першочергове право на отримання такої земельної ділянки мають дружина / чоловік або діти загиблого учасника АТО, а в разі їх відсутності – батьки, потім, відповідно, усиновлювачі та усиновлені, рідні брати і сестри, дід та баба.

 1. Здолбунівською міською радою реєструються заяви від учасників АТО в порядку їх надходження. Разом з заявою подається документ, який підтверджує термін перебування особи в зоні АТО та участі  в бойових діях,  та ксерокопія його паспорта. Представники сімей, члени яких загинули під час участі в АТО, додатково надають копії документів, що підтверджують факт наявності сімейних відносин

     2.1 Першочергово виділяються земельні ділянки:

        –  родинам загиблих учасників АТО;

        – учасникам АТО, які зареєстровані в місті Здолбунові.

    2.2 Черговість  та принцип виділення земельних ділянок  визначається  профільною постійною депутатською комісією за рекомендацією  ініціативної групи, яка створена з учасників АТО, членів їх родин та членів Спілки учасників  бойових дій та АТО «УВО» , яка подає списки для проведення  жеребкування.

 1. Розподіл земельних ділянок між учасниками бойових дій та сім’ями, члени яких загинули під час участі в АТО, проводиться шляхом жеребкування.

3.1. Жеребкування проводиться публічно в присутності депутатів Здолбунівської міської ради, учасників бойових дій або їх довірених осіб, членів сімей загиблих учасників АТО.

Здолбунівська міська рада повідомляє про дату, час та місце проведення жеребкування шляхом розміщення оголошення на офіційному сайті Здолбунівської міської ради та в газеті «Нове життя».

3.2. До проведення жеребкування допускаються особи – учасники бойових дій (або їх довірені особи, повноваження яких підтверджені відповідними документами), представники сімей, члени яких загинули під час участі в АТО.

Для участі в жеребкуванні учасники бойових дій зобов’язані пред’явити паспорт та посвідчення учасника бойових дій.

Документи для участі в жеребкуванні повинні бути подані до початку  його проведення.

3.3. Жеребкування проводиться в порядку надходження та дати реєстрації  заяви.

3.4. Після проведення жеребкування учасникам бойових дій та членам сімей загиблих учасників АТО рішенням міської ради  надаються  дозволи  на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність.

3.5. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок розробляються на замовлення учасників бойових дій, представників сімей, члени яких загинули під час участі в АТО, в землевпорядних організаціях.

Проекти землеустрою подаються для затвердження на сесію Здолбунівської  міської ради.

Секретар  ради                                                        В.Капітула

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Прочитав, виникло одразу кілька питань. Чи може хтось розтлумачити?
  – Чи правильно я розумію, заява на отримання ділянки це заява на жеребкування?
  – Жеребкування – що це взагалі за процедура? Лотерея чи розподіл по черзі заяв на отримання ділянки?
  – І тоді для чого потрібний допуск до жеребкування, якщо вже подана заява на отримання ділянки?
  – Як можна узнати свій номер в черзі на отримання земельної ділянки?
  – Чи реально вистачить землі всім мобілізованим Здолбунова, якщо судячи по картинці це ділянка всього 300 на 90 метрів, через яку, при цьому, проходить лінія електропередач?
  Вибачте заздалегідь, якщо повторююсь.

  • Здолбунівсіті

   Є голова земельної комісії, автори проекту рішення, керівник спілки демобілізованих з АТО-думається вони компетентні дати відповідь

   • Rina

    Скажіть будь ласка, а ті люди, які ще до АТО десятиліттями стояли в черзі на отримання земельної ділянки, що робити їм? Вони автоматично злітають на 200 сходинок вниз?!

    • Валєрій

     так

     • Rina

      “Чудово”!!!! Це так по-українськи)))

     • Валєрій

      Таке розпорядження дав президент і уряд. ви можете подати на них до суду.Дякую вам за повагу від всіх Атошніків я це зрозумі по ваших заявах.До речі ваш чоловік або син можуть до нас приєднатись спочатку на фронт а потім в чергу.О це по українські!!! В нас для одного війна а іншому до одного місця головне хоть за землю переймаєтесь.

     • Rina

      Війну почала не я. А турбуюся про своїх дітей, які б виростили грядку картоплі на землі, на яку по закону України має кожен громадянин. А про тих,кого наша влада приєднує до лав армії, нехай влада турбується і проявляє повагу! Я більше 10 років стою в черзі на земельну ділянку і по рахунку була майже чотирьохсота. А ті хто були в черзі за мною,ділянки отримали!!!!

     • Валєрій

      Війну почав і не я.За своїх дутей турбуюсь не меньш ніж ви за своїх.Тому і пішов на фронт щоб діти наші жили в мирі і спокою на нашій землі.До мене які претензії?

     • Здолбунівсіті

      Черги на земельні ділянки НЕ ІСНУЄ.

     • Rina

      Так..,черги на земельні ділянки не існує)) Всі знають ,як вибирають “обраних”. І в ЗС висвітлювалась гостра тема,коли отримала ділянку депутат від Батьківщини , архітектор та інші))) А простим смертним треба чекати до старості,щоб отримати клапоть землі.Шкода АТОшників,бо впевнена, що і їм потрібно буде пройти не одне коло принижень по інстанціям.Тим більше ,що землі в Здолбунові не має, а лише по селам.

 • Валєрій

  1-Почерговість така.Хто потрапив перший в зону АТО та має всі документи-докази стає першим і далі така почерговісь по даті потрапляння в зону АТО.Думаю це всім зрозуміло і це справедливо.В 20014 році в зону АТО потрапили 82 людини з Здолбунова.Перші 40 чоловік будуть приймати участь в жеребкуванні.Хто в зоні АТО з 2015 року почерговость ще не розглядалась немає смисла.Землю шукаєм шо знайшли робиться документація а все це не скоро робиться як хотілось.Є незадоволені яле хто їм заважав першими піти на фронт? 2-Жеребкування.Перші 4 участкі отримають сім”ї загиблих.Ще один участок отримає сім”я Єрошевича Петра який вже майже рік в полоні.А далі всі по списку.Хто який номер участка витягне той йому і дістанеться.

 • Валєрій

  А ще я зробив би дійсно перевірку хто учасник бойових дій а хто просто учасник АТО.Хто воював той і отримує земельну ділянку.А хто проседів в штабі і піарится в соцсетях який він воїн то краще не позориться і не писати заяву взагалі.Скоро наша спілка висвітлить всіх таких воїнів вони будуть в багатьох газетах і нехай далі ходять і дивляться людям в очі!

  • Визначити, юридично, чи брав мобілізований безпосередньо участь в бойових зіткненнях (бойові) достатньо проблематично. Необхідно брати витяг з журналу бойових дій, номер розпорядження командира, витяг з бойового донесення.

   • Ольга Ферар

    а тобі чому вилучати? ти робиш в АТО свою роботу і такий як і всі.

    • Хоча я 11 місяців в зоні АТО, але я не брав участі безпосередньо в бойових зіткненнях. Весь цей час я знаходився в штабі бригади як офіцер командного пункту, за 40-50 км від лінії зіткнення.

     • Ольга Ферар

      ти там напевно без діла качаєшся? в тебе своє завдання. Так і в бойових зіткненнях не всі приймали участь, хто в госпіталі лежав майже весь час, хто ховався – хто справді сепаратистів розстрілював. Це точно не бійцям одне одного судити.

     • Я не хочу брати участь в брудних сварках за землю і мірятись хто більше воював. Держава мене і так непогано винагородила за службу, і на ці гроші я сам можу купити собі ділянку.

     • Ольга Ферар

      гаразд. молодець.
      ці чвари справді не для тебе)))

   • Валєрій

    Просто відмовитись коли прийде твоя черга.Поспішати не варто потрібно добре все обміркувати.Кожен виконує свої задачі в зоні АТО. І хто знає чи в тебе ще буде шанс отримати шось від держави безкоштовно.Відмовитись завжди встигнеш.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама