Портал захисту прав потерпілих

Вже більше місяця в Україні працює Портал захисту прав потерпілих. Поки що це моя волонтерська ініціатива, яку підтримали ряд колег з інших областей.

Необхідність створення вказаного ресурсу виношувалася мною досить давно, але постійне зростання криміногенної обстановки та неполіпшення ситуації з тим як працює в Україні поліція (вся, крім патрульної, до якої поки суттєвих зауважень ще не має) і органи прокуратури спонукало мене прискорити реалізацію відповідної ідеї.

Портал розрахований на тих, хто сам або чиї близькі стали жертвами злочинів чи правопорушень, а також на фахівців, які хочуть підвищувати свій професійний рівень в питаннях захисту прав саме потерпілих. Оскільки саме ці люди, на моє глибоке переконання, на сьогодні є менш захищеними у взаємовідносинах із органами влади, які повинні реагувати на злочини та правопорушення, належним чином їх розслідувати й притягувати винних до відповідальності.

Ознайомитися із матеріалами, розміщеними на Порталі захисту прав потерпілих можна, якщо натиснути ТУТ.

Вірю, що кожен злочин має бути озслідуваний і винні в його скоєнні покараними. У тому числі, неодмінно мають бути покарані замовники вбивства Гонгадзе і Шеремета, ті хто розстрілював демонстрантів на Майдані та тисячі інших злочинців.

Вважаю, що лише системна просвітницька робота по тематиці захисту прав потерпілих, контроль за діяльністю правоохоронних органів та вдосконалення діючого законодавства дозволять кардинально зламати ситуацію, коли винні залишаються непокараними, а потерпілі не отримують відшкодування завданої їм шкоди.

Микола ГлотовВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети