. Поросячий базар | Здолбунів City

Поросячий базар

Тепер стало зрозуміло чому народна назва "поросячого базару" так прижилася до ринку по 8 березня. Судячи із майданчика, який офіційно з 22 квітня гордо іменується Ринком з продажу с.г продукції по тій же 8 березня тільки вище біля АЗС, він якраз для поросят більше підходить чим для людей. Розгорнута земля, пару машин піску і кілька бетонних плит – це і є атрибути початку функціонування ринку. А де ж урочисте відкриття, кульки і салют, міська радо? Перший же дощ і на поросят перетворяться усі хто на нього прийде.

Здається на великій гарній табличні дечого бракує. Краще було б написати так "Обережно! Міський ринок"

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Оля

  я уявляю які там будуть аромати(((

 • Жека

  і тіпа після коней хтось буде прибирати? Санстанції там явно не вистачає, а уколи поросятам де на автозаправцйі будуть робити??

 • житель

  Те що ринок перенесли це добре, але я не думав що так зроблять аби відчепились, це фактично просто вигнали людей в поле і все. Де ж тут ринок, посміховисько, ртреба цю фотку на якісь ржачнів сайти виставити))

 • житель

  а на щиті треба було по іншому написати: Увага, телята! Поросячий ринок)))

 • рада

  А що тут дивуватись, коли у нас робили для людей, а не для галочки?

 • Ігор

  а ми що кращі? Наших бабусь туди заганяють, а вони туди і підуть!!! Бо такі як ми не вийшли, не перекрили дорогу, не прийшли з плакатами і не переселили мера з кабінета в цю багнюку!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама