Поранені лелеки потрапили в чуйні руки здолбунівчан

У когось вдома є коти, дехто заводить морських свинок, а от здолбунівчани Заваріна Надія та Поліщук Віктор не планували нікого в себе вдома тримати, а тепер мають домашніх лелек.

leleka_4

Вперше лелеки дали про  себе знати  28 травня 2012 року. Вони прилетіли та почали кружляти над будинком. Пані Надія відчула, що лелеки прилетіли просити допомоги, підійшла до опори, на якій було гніздо, але воно вже лежало на землі і там було двоє маленьких лелеченят. Вона забрала їх додому та почала вихожувати, але згодом одне загинуло, а інше вона разом з чоловіком виходила та 8 вересня лелека полетіла у вирій. І 28 квітня 2013, на свято Вербної неділі, лелеки знову повернулися та сиділи на будинку близько двох діб, тоді чоловік виніс колесо від воза на дах будинку, і через півгодини вони почали будувати своє гніздо та оселелися тут. 

Залишилось жити три лелеки. Дві лелеки здобували їжу, а одна висиджувала яйця, згодом народились ще дві маленьких лелеки. Через невеликий проміжок часу чоловік помітив, що лелеки стали рідше прилітати або їх стало менше, а наступного дня під час риболовлі він знайшов двох лелек: одне було застрелене, а інше поранене. Відразу разом з дружиною та сусідкою Жук Галиною вони почали шукати шляхи порятунку, завдяки ветеринару Андрію, який працює на  ринку, вони дізнались, як потрібно його лікувати та чим. Також звертались за допомогою до Рівненського зоопарку, але там відмовились забирати його або надати медичну допомогу. На даний момент лелека йде на поправку і цю зиму залишився зимувати вдома в чуйних господарів.

Ігор Яремович
leleka_1leleka_3 leleka_2Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети