Порадилися на колегії про спорт без спортсменів

Про розвиток фізичної культури і спорту на Здолбунівщині у 2018 році та перспективи розвитку цієї галузі йшлося 25 лютого на засіданні колегії Здолбунівської райдержадміністрації.

Як розповів присутнім начальник відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації Віктор Ящук, задля забезпечення розвитку фізичної культури і спорту на Здолбунівщині реалізуються районні програми. Зокрема програма розвитку футболу, на втілення заходів якої з районного бюджету у 2018 році було виділено 120 тис. грн (торік – 40 тис. грн.) та програма розвитку фізичної культури і спорту – 241,67 тис. грн. (торік – 95 тис. грн) – повідомляє сайт Здолбунівської РДА.

Завдяки збільшенню фінансування спортивної галузі торік зросла кількість спортивних заходів та їх учасників. Зокрема відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації організував та провів у 2018 році 133 спортивно-масових заходи.

Однією з найважливіших складових позашкільної освіти є клуби за місцем проживання та дитячо-юнацькі спортивні школи. Торік до семи (у 2017 – чотири) збільшилася кількість гуртків спортивного напрямку підліткових клубів за місцем проживання. Нині заняттями в гуртках підліткових клубів за місцем проживання спортивного напрямку охоплено 189 дітей.

Для забезпечення ефективної роботи підліткових клубів за місцем проживання та навчально-тренувального процесу з районного бюджету на 2018 рік було виділено 786,671 тис. грн.

Плідно працювала торік дитячо-юнацька спортивна школа Здолбунівської районної ради. У цьому закладі нині розвивають 7 видів спорту (боротьба вільна, футбол, баскетбол, легка атлетика, важка атлетика, велоспорт, бокс), працює 15 тренерів (з них 8 штатних), у яких займається 428 юних спортсменів. Для забезпечення діяльності дитячо-юнацької спортивної школи у 2018 році виділено 2264,033 тис. грн.

Загалом заняттями у дитячо-юнацькій спортивній школі та у клубах за місцем проживання охоплено 617 дітей.

У районі триває будівництво спортивного залу дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради по вул. Паркова та будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям на території дитячо-юнацької спортивної школи.

Торік вихованці ДЮСШ взяли участь у 45 спортивних змаганнях. Відповідно до положення «Про матеріальне заохочення спортсменів вищої категорії та їх тренерів» затвердженого «Програмою розвитку фізичної культури і спорту в Здолбунівському районі», у 2018 році спортсменам та їх тренерам виплачено грошових винагород на суму 13,8 тис. грн.

Важливо й те, що юні спортсмени зі Здолбунівщини постійно беруть участь у змаганнях різного рівня, здобувають перемоги, демонструючи хороші результати та гідно представляючи наш край.

Це була офіційна інформація,  а тепер запитання і репліки, на які не було відповідей та які і не були задані:

 • Якщо колегія РДА – це консультаційно-дорадчий орган районної влади, то чому про спорт говорили без спортсменів, а відповідно і радилися та приймали рекомендації
 • Чи впевнені, що у флорболістів немає команди? Чи є ще якась команда у Здолбунові, де на провідних ролях СІМ Я здолбунівчан – майстрів спорту, які активно виступають і тренують на рівні чемпіонату України регулярно.
 • Чи були відповідальні фахівці РДА і відділу у селах району і вивчали питання спорту, чи лище зробили листи до сільрад
 • Чи знайомі, хоча би за публікаціями на ЗС із ініціативами і заходами у селах району, такими як турнір вуличних команд з волейболу у Копиткові, футбол з місцевими музиками на розвагу у Глинську, т.д
 • У районі є не лише футбол і баскетбол
 • Успіхи і масовість американського футболу не можна не помітити,  тим більше що він не особливо то і просить про підтримку
 • Активність боксерів варта уваги і підтримки
 • Відділ здатен провести турнір рівня зимового чемпіонату з міні-футболу?
 • 133 заходи відділ організував і провів у 2018 му? І це за 250 робочих днів у році, круто. Про скільки із цих заходів відомо громадськості?
 • Шахісти не потребують навіть значних вливань, а результати,і  в першу чергу дорослі ентузіасти, показують цілком пристойні на рівні області, і саме здолбунівчани очолюють і федерацію шахів області і швидких шахів України. ми з ними співпрацюємо?
 • Так, напевне дітей в першу чергу потрібно підтримувати, але 5-6 матчів ветеранів футболу, які реально є здолбунівськими, а не запрошеними легіонерами, цілком заслуговують на те щоб підтримати їм виїзд на матч

Всі ці репліки і запитання мають лише одне на меті – розширити уявлення про фізкультуру і спорт району і спонукати відповідальних працівників районної влади стати осередком КООРДИНАЦІЇ зусиль у цій галузі, а вдалу практику виїзних засідань колегії, посилити її самою суттю – радитися і приймати колегіальне рішення.

Фото – із сайту РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети