Популяризація рівненського життя по-новому за 50 гривень

Poroh_VK50 гривень на поповнення рахунку мобільного номера за поширення агітаційного повідомлення пропонують адміністратори групи «ЖИТИ ПО-НОВОМУ – Молодь Рівненщини «ЗА!» в соціальній мережі «Вконтакте».

Згідно з умовами акції потрібно натиснути «Розповісти друзям» під постом з картинкою та написом «ЖИТИ ПО-НОВОМУ – СЛАВА УКРАЇНІ». Серед цих людей адміністратори групи і розіграють приз за допомогою random.org в понеділок 19.05 о 12 годині.

Відповідно до пункту 6 статті 64 Закону «Про вибори Президента України» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців, зазначеним у пункті 1 частини третьої статті 56 цього Закону.

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» звертається до всіх агітаторів чи просто прихильників того чи іншого кандидата на пост Президента не використовувати подібні форми агітації, які супроводжуються наданням виборцям певної винагороди. Адже такі дії є не лише незаконними, а й можуть створити негативний імідж для кандидата, котрого Ви підтримуєте.

Також просимо не користуватися такими методами для створення негативного образу своїх конкурентів під виглядом їхніх прихильників.

Закликаємо всіх кандидатів на посаду Президента України та представників їхніх штабів під час передвиборчої кампанії поважати один одного, вести чесну боротьбу за голоси виборців без використання підкупу, «чорного» піару та інших брудних технологій.

Святослав Дубов, інформаційний відділ РОГО КВУВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети