Попри очевидні переваги, Здолбунів не збирається об’єднуватися?

Вчора відбулося засідання робочої групи, яка мала прийняти рішення який проект рішення виносити на сесію для депутатів з питань ініціативи про об’єднання Здолбунова із сусідніми Квасиловом і Богдашевом.

За відсутності, одного з активних депутатів, який може говорити і  оперувати цифрами, робочій групі працювалося напевне легше:). Але навіть якби була палка дискусія, то це би мало що змінило. Оскільки завбачливо, чисельний склад комісії був у кількості 13 осіб, з яких 7 представники апарату управління

Таким чином виник ось цей проект рішення, який буде винесено на сесію 19 вересня.

На сесію, на якій все ще можна змінити ситуацію, оскільки рішення приймають депутати, своїми голосами.

А для цього потрібно дивитися на цифри і думати.

Ось перші цифри, описані тут: http://zdolbunivcity.net/obhovorennya-stvorennya-oth-pislyasmak-vid-dyskusiji/  ЗА створення ОТГ з врахуванням опитувань на сайті ЗС і у ФБ БІЛЬШІСТЬ ніж за будь-які інші варіанти

А ось інші цифри, які сьогодні оприлюднив Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування:

Експерти Рівненського ЦРМС порахували орієнтовні показники дохідної та видаткової частин бюджету перспективної Здолбунівської міської об’єднаної громади. Йдеться про об’єднання міста Здолбунів, селища Квасилів та сіл Богдашівської сільради.

Отож, за даними фінансового калькулятора, власні доходи Здолбунівської ОТГ будуть становити понад 135 млн. грн., левова частка яких це податок на доходи фізичних осіб (60%). Ні реверсної, ні базової дотації об’єднання громада у такому форматі не матиме. Загальний дохід бюджету ОТГ прогнозується вище 200 млн. грн. Обсяг видатків загального фонду становитиме орієнтовно 144 млн.

Таким чином, за словами Василя Поліщука, радника з питань фінансів ЦРМС: «Перспективна Здолбунівська ОТГ забезпечена фінансовим ресурсом для виконання своїх видаткових повноважень та має потенціал для розвитку».

Але кому ж ті цифри цікаві, головне ж спокій у нашому самодостатньому царстві ?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети