Попередні результати голосування в окрузі 154

За результатами опрацювання 41,73% протоколів дільничних виборчих комісій веб-сайт Центрвиборчкому подає таку інформацію про розстановку сил серед кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №154.

Нагадаємо, що до складу цього округу входять Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський, Радивилівський райони та м.Дубно.

Отже, на першому місці – кандидат від об’єднаної опозиції Валентин Королюк. У нього 26 569 голосів (38,11%).

Другий – самовисуванець Данило Корилкевич з 20 303 голосами (29,12%).

На третьому місці – самовисуванець Сергій Костючко. У нього 11 177 голосів (16,03%).

Четвертий – кандидат від партії “УДАР Віталія Кличка” Василь Тимощук. Він поки що набирає 6340 голосів (9,09%).

І замикає п’ятірку лідерів виборчих перегонів у 154 окрузі кандидат від Комуністичної партії України Олександр Вознюк з 2,89% (2018 голосів).

Це не єдиний округ де не зважаючи на декілька опозиційних кандидатів один із них тримає поки що першість. Проте лише остаточнйи підрахунок голосів дасть прізвища народних депутатів від нашого округу.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети