Помітьте негаразди з власною дитиною раніше, ніж вона втече з дому

Здовалося б, у підлітків, яким не знайомі проблеми дорослих, немає причин для залишення домівок, де вони зростають. Та насправді проблеми у відсутності порозуміння дітей з батьками, вчителями, однолітками, коли підліток перебуває у періоді так званого «перехідного віку» – становлення особистості. Багато чого залежить саме від середовища, в якому перебуває дитина. Адже, саме діти з неблагополучних сімей покидають рідні домівки з метою втечі від тих проблем, які вирують у сім’ї. Дається взнаки і занедбаність виховного процесу в родині. Часто діти втікають у пошуках якихось пригод, адже вони ще не навчилися передбачати справжні наслідки своїх вчинків.

Аксіомою життя для батьків повинно стати досить просте, ніби на перший погляд, правило – якщо дитина заговорила про свої проблеми – кидайте усі свої справи, сідайте навпроти і слухайте. Дитина завжди повинна відчувати вашу допомогу та щиру підтримку.

Головне – вчасно помітити, що відбувається з вашою дитиною, і попередити лихо, відшукати у вирі сьогоденних проблем бодай крихту часу для довірливої розмови з вашим чадом і спробувати допомогти.

 Олександр Панасюк, начальник Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети