Помер суддя Плевако

плевакоПлевако Олег Петрович – 1957 року народження. У 1987 році Олега Плевако обрали народним суддею Здолбунівського районного народного суду. За інформацією Інтернет-довідника «Офіційна Україна сьогодні», цього ж року він закінчив Харківський Юридичний Інститут (нині Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, – ред.) ( юрист, «Правознавство»).

З 1996 року Олег Плевако є головою Здолбунівського районного суду. Постановою Верховної Ради України від 21 вересня 2006 року його обрано на посаду судді безстроково.

Рішенням Ради суддів України від 28 вересня 2007 року Плевака повторно призначили головою суду.

Сьогодні, 30 липня, о 6 ранку помер від тривалої хвороби у рівненській лікарні – підтвердили  колеги судді.

ПРОЩАННЯ у неділю, 31 липня, в приміщенні суду з 10.00 (30-40 хв)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети