. Полювання за крадіями можу стати прибутковим | Здолбунів City

Полювання за крадіями можу стати прибутковим

ПАТ «Рівнеобленерго» виплатить винагороду в розмірі 10 000 грн. за реальну допомогу у виявленні осіб, що викрадають електрообладнання.

Масові крадіжки електрообладнання з об’єктів ПАТ «Рівнеобленерго» стають причиною відсутності електропостачання в населених пунктах Рівненщини. З початку року було викрадено близько 50 км проводів ліній електропередач, близько 15 тон трансформаторної оливи та іншого обладнання трансформаторних підстанцій.Крім того, крадіжки електрообладнання – це не лише знеструмлення споживачів, збитки для компанії, а й життя багатьох людей, які наражають себе та оточуючих на небезпеку ураження електричним струмом.

З настанням осінньо-зимового періоду для багатьох споживачів відсутність електропостачання – це ще й відсутність тепла в домівках.

Через крадіжки компанія вже використала всі резерви трансформаторної оливи та проводів.

Енергетики зі свого боку роблять все можливе для відновлення електропостачання, але на період коли Товариство закупає та отримає матеріали, проводить ремонтні роботи, здійснює заміну обладнання та відновлює електропостачання, в оселі споживачів буде темно.

Споживачі також можуть впливати на ситуацію та подбати про світло в своїх оселях, якщо не будуть байдужими.

ПАТ «Рівнеобленерго» вкотре закликає всіх мешканців області повідомляти відділи електромереж або міліцію про виявлення випадків демонтажу обладнання трансформаторних підстанцій чи ліній електропередач, факти відкритих дверей підстанцій та проведення будь-яких робіт людьми, які не є працівниками енергокомпанії (це можна визначити по спецодягу та напису на машині).

Інформація, що унеможливить або припинить скоєння крадіжки, допоможе зберегти світло в оселях самих споживачів.

Більше того, за реальну допомогу у виявленні осіб, що викрадають електрообладнання, а саме за умови надання конкретної та достовірної інформації, що допоможе затримати зловмисників, тому хто надасть таку інформацію компанія ПАТ «Рівнеобленерго» виплатить винагороду в розмірі 10 000 грн. Конфіденційність гарантовано.

Виплата винагороди стосується випадків крадіжки трансформаторної оливи із силових трансформаторів, проводу ліній електропередач та іншого обладнання електроустановок на території Рівненської області від якого залежить надійність електропостачання.

Винагорода виплачується частинами: 50% – по факту відкриття кримінального провадження та оголошення про підозру конкретній особі (особам), 50% – після вступу в законну силу рішення суду про визнання такої особи (осіб) винною.»

Термін дії «акції» – три місяці від дати оприлюднення.

Інформацію просимо повідомляти за телефонами: 067-208-04-50 (директор з питань безпеки), +38 (0362) 69-42-79, +38 (0362) 22-42-45

За додатковою інформацією звертайтеся до:

Андрія Пермякова

067 239 54 44

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама